Predám kovový sústruh Contur SJ-470S prostredníctvom aukcie

Contur SJ-470S
1 300 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kovový sústruh Contur SJ-470S - Machineryline
Kovový sústruh Contur SJ-470S | Obraz 1 - Machineryline
Kovový sústruh Contur SJ-470S | Obraz 2 - Machineryline
Kovový sústruh Contur SJ-470S | Obraz 3 - Machineryline
Kovový sústruh Contur SJ-470S | Obraz 4 - Machineryline
Kovový sústruh Contur SJ-470S | Obraz 5 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
1 300 €
Cena bez DPH
1 547 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2013-01
Lokalizácia: Nemecko Esslingen6948 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: a2392c181ab047828da19062effa1d49
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-07-13 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-03 14:21
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Kovový sústruh Contur SJ-470S

Serien-Nr.: 2004221, Baujahr: 2013, Spitzenweite: ca. 1.500 mm, Spitzenhöhe: ca. 235 mm, mit 3-Achs-Digitalanzeige K+C Arbah-L, Reitstock, 3-Backenfutter
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 6 800 € Bez DPH
Kovový sústruh
2012
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 000 € Bez DPH
Kovový sústruh
2014
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
Druh horizontálny Maximálny priemer otáčania 280 mm Pohyb po osi X 194 mm Pohyb po osi Y 100 mm Pohyb po osi Z 640 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 700 ot/min Vzdialenosť medzi stredmi 490 mm Výkon 21 kW
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
22 076 m/h
CNC Rýchlosť otáčania vretena 10 000 ot/min Napätie 200
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
10 HP (7.35 kW)
Pohyb po osi X 220 mm Pohyb po osi Z 1 065 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
9 554 m/h
Druh horizontálny Pohyb po osi X 239 mm Pohyb po osi Z 826 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
kovový sústruh Mori Seiki NLX 2500Y kovový sústruh Mori Seiki NLX 2500Y kovový sústruh Mori Seiki NLX 2500Y
3
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
Maximálny priemer otáčania 366 mm Pohyb po osi X 260 mm Pohyb po osi Y 100 mm Pohyb po osi Z 795 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min Obežný priemer nad uložením 742 mm Výkon 18,5 kW
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
30 959 m/h
CNC Pohyb po osi X 200 mm Pohyb po osi Z 600 mm Rýchlosť otáčania vretena 1 750 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
Pohyb po osi X 260 mm Pohyb po osi Z 550 mm Rýchlosť otáčania vretena 6 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
55 000 m/h
Rýchlosť otáčania vretena 8 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
35 000 m/h
CNC Pohyb po osi X 300 mm Pohyb po osi Z 800 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
9 554 m/h
CNC Druh vertikálny
Nemecko, Baden-Baden
BRAUN Werkzeugmaschinen
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
69 000 m/h
Maximálna dĺžka otáčania 155 mm Maximálny priemer otáčania 280 mm Pohyb po osi X 150 mm Pohyb po osi Z 160 mm Rýchlosť otáčania vretena 4 000 ot/min Krajina výroby Japonsko
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
Priemer vretena 38 mm Rýchlosť otáčania vretena 300 ot/min Výkon 3,5 kW
Nemecko, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
CNC Maximálna dĺžka otáčania 80 mm Maximálny priemer otáčania 20 mm Rýchlosť otáčania vretena 10 000 ot/min
Nemecko, Oelde
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
CNC Maximálny priemer otáčania 660 mm Rýchlosť otáčania vretena 2 000 ot/min
Nemecko, Niederlangen
Heinz Sanders GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
Nemecko, Wiesbaden
TÖRNER CNC Maschinen
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
Maximálny priemer otáčania 336 mm Pohyb po osi X 203,2 mm Pohyb po osi Z 560 mm Rýchlosť otáčania vretena 5 000 ot/min Obežný priemer nad uložením 508 mm Vzdialenosť medzi stredmi 724 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Kovový sústruh
2013
CNC Druh vertikálny Maximálny priemer otáčania 140 mm Pohyb po osi X 300 mm Pohyb po osi Z 740 mm
Nemecko, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 100 € Bez DPH
Kovový sústruh
2011
Nemecko, Emsdetten
Industrie-Verwertungs-GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu