Neznámy

Neznámy
367,50 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Neznámy - Machineryline
Neznámy | Obraz 1 - Machineryline
Neznámy | Obraz 2 - Machineryline
Neznámy | Obraz 3 - Machineryline
Neznámy | Obraz 4 - Machineryline
Neznámy | Obraz 5 - Machineryline
Neznámy | Obraz 6 - Machineryline
Neznámy | Obraz 7 - Machineryline
Neznámy | Obraz 8 - Machineryline
Neznámy | Obraz 9 - Machineryline
Neznámy | Obraz 10 - Machineryline
Neznámy | Obraz 11 - Machineryline
Neznámy | Obraz 12 - Machineryline
Neznámy | Obraz 13 - Machineryline
Neznámy | Obraz 14 - Machineryline
Neznámy | Obraz 15 - Machineryline
Neznámy | Obraz 16 - Machineryline
Neznámy | Obraz 17 - Machineryline
Neznámy | Obraz 18 - Machineryline
Neznámy | Obraz 19 - Machineryline
Neznámy | Obraz 20 - Machineryline
Neznámy | Obraz 21 - Machineryline
Neznámy | Obraz 22 - Machineryline
Neznámy | Obraz 23 - Machineryline
Neznámy | Obraz 24 - Machineryline
Neznámy | Obraz 25 - Machineryline
Neznámy | Obraz 26 - Machineryline
Neznámy | Obraz 27 - Machineryline
Neznámy | Obraz 28 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/28
Začiatočná ponuka:
367,50 €
4 100 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Švédsko Oskarström
Identifikačné číslo predajcu: 273138
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 11:09
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Detaily:
Švédsky
Preložiť do slovenčiny
Höjd: ca 4200 mm
tillverkare: Okänt
längd: ca 5600 mm
Pelarsvängkran / Svängkran
STAHL telfer ingår
Mått & vikt
Säljarens kommentarer
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Ramdala
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Aneby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Kovová konštrukcia
2019
Švédsko, Habo
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 53,78 € 600 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Järfälla Municipality
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 26,89 € 300 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Söderköping
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 179,30 € 2 000 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Klågerup
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 161,30 € 1 800 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Lenhovda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Kovová konštrukcia
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 53,78 € 600 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Tun
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 719 € 41 500 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Rolfstorp
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 134,40 € 1 500 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 26,89 € 300 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Lenhovda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 71,70 € 800 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Deje
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 501,90 € 5 600 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 645,30 € 7 200 SEK
Kovová konštrukcia
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 340,60 € 3 800 SEK
Kovová konštrukcia
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden