Troostwijk NV
Troostwijk NV
V predaji: 62 inzerátov
8 rokov v Machineryline
8 rokov v Machineryline

Stavebné a upevňovacie materiály

Stavebné a upevňovacie materiály
500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Stavebné a upevňovacie materiály - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 1 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 2 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 3 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 4 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 5 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 6 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 7 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 8 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 9 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 10 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 11 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 12 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 13 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 14 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 15 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 16 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 17 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 18 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 19 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 20 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 21 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 22 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 23 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 24 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 25 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 26 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 27 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 28 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 29 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 30 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 31 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 32 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 33 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 34 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 35 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 36 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 37 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 38 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 39 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 40 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 41 - Machineryline
Stavebné a upevňovacie materiály | Obraz 42 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/42
Začiatočná ponuka:
500 €
Cena bez DPH
605 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Belgicko Sint-Gillis-Waas
Identifikačné číslo predajcu: A1-49293-17
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 15:06
Dátum umiestnenia: 24. 8. 2026
Detaily:
Anglický
Poľský
Nemecký
Rumunský
Talianský
Francúzsky
Holandský
Preložiť do slovenčiny
Including Connection, Scala, consisting of various wall anchors, insulation screws, impact anchors, roll layer brackets, insulation plugs. Store shelf not included.Waaronder ConnectionScalabestaande uit diverse spouwankersisolatieschroevenslagankersrollaagbeugelsisolatiepluggen. Winkelrek niet inbegrepen
Including Connection, Scala, consisting of various wall anchors, insulation screws, impact anchors, roll layer brackets, insulation plugs. Store shelf not included.
Waaronder Connection
Scala
bestaande uit diverse spouwankers
isolatieschroeven
slagankers
rollaagbeugels
isolatiepluggen. Winkelrek niet inbegrepen
Zobraziť viac
Preložiť do slovenčiny
W tym Connection, Scala, składająca się z różnych kotew ściennych, śrub izolacyjnych, kotew uderzeniowych, wsporników warstw rolkowych, korków izolacyjnych. Półka sklepowa nie jest w zestawie.
Preložiť do slovenčiny
Einschließlich Verbindung, Scala, bestehend aus verschiedenen Wandankern, Dämmschrauben, Schlagankern, Walzenschichthalterungen und Dämmstopfen. Ladenregal nicht enthalten.
Preložiť do slovenčiny
Inclusiv Connection, Scala, care constă în diverse ancore de perete, șuruburi de izolație, ancore de impact, suporturi pentru strat de rol, dopuri de izolație. Raftul de magazin nu este inclus.
Preložiť do slovenčiny
Inclusi Connection, Scala, che consiste in vari ancoraggi per pareti, viti isolantanti, ancoraggi per impatto, staffe per strato rotolio, tappi isolanti. Scaffale del negozio non incluso.
Preložiť do slovenčiny
Y compris Connect, Scala, composé de divers ancrages muraux, vis isolantes, ancrages à choc, supports de couche roulante, bouchons isolants. L’étagère du magasin n’est pas incluse.
Preložiť do slovenčiny
Waaronder Connection, Scala, bestaande uit diverse spouwankers, isolatieschroeven, slagankers, rollaagbeugels, isolatiepluggen. Winkelrek niet inbegrepen.
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť