Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov pracovných plošín » Aukcia predajov kĺbových pracovných plošín » Aukcia predajov kĺbových pracovných plošín Haulotte » Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX »

Predám kĺbovú pracovnú plošinu Haulotte HA20PX prostredníctvom aukcie

Haulotte HA20PX
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 1 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 2 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 3 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 4 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 5 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 6 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 7 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 8 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 9 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 10 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 11 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 12 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 13 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 14 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 15 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 16 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 17 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 18 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 19 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 20 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 21 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 22 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 23 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 24 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 25 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 26 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 27 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 28 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 29 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 30 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 31 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 32 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 33 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 34 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX | Obraz 35 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/35
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Haulotte
Model: HA20PX
Rok výroby: 2014
Nosnosť: 230 kg
Vlastná hmotnosť: 12 260 kg
Celková hmotnosť auta: 12 490 kg
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-04 19:00
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Machineryline ID: BX52094
Opis
Pracovná výška: 20,65 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: AD125933
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Kĺbová pracovná plošina Haulotte HA20PX

2014 Haulotte HA20PX Articulated Boom Lift, 20.65m Working Height, 230kg Platform Capacity - AD125933
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nosnosť 200 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kĺbové pracovné plošiny Haulotte rok výroby: od 2011 do 2017
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2014
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nožnicová plošina
2015
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2013
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2013
Nosnosť 200 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
Nosnosť 250 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
768 m/h
Nosnosť 200 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
725 m/h
Nosnosť 200 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2015
Nosnosť 230 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2012
Palivo diesel Nosnosť 230 kg Pohon 4x4
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Nožnicová plošina
2012
Nosnosť 350 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2011
322 m/h
Palivo diesel Nosnosť 450 kg Pohon 4x4
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu