Machineryline » Aukcia predajov stavebných strojov » Aukcia predajov pracovných plošín » Aukcia predajov kĺbových pracovných plošín » Aukcia predajov kĺbových pracovných plošín Genie » Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT »

Predám kĺbovú pracovnú plošinu Genie GS3268RT prostredníctvom aukcie

Genie GS3268RT
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 1 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 2 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 3 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 4 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 5 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 6 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 7 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 8 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 9 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 10 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 11 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 12 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 13 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 14 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 15 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 16 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 17 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 18 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 19 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 20 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 21 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 22 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 23 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 24 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 25 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 26 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 27 - Machineryline
Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT | Obraz 28 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/28
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Genie
Model: GS3268RT
Rok výroby: 2006
Nosnosť: 454 kg
Vlastná hmotnosť: 4 203 kg
Celková hmotnosť auta: 4 657 kg
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-15 09:30
Dátum zakončenia: 2026-10-16 19:00
Do začiatku zostalo: 41 dní 02:38
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Machineryline ID: FL52146
Opis
Pracovná výška: 12 m
Motor
Palivo: diesel
Nápravy
Pohon: 4x4
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: GS6806-44871
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT

2006 Genie GS3268RT 4x4 Diesel Scissor Lift, 12m Working Height, 454kg Platform Capacity, Stabilisers, Extending Deck - GS6806-44871
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT
1
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2006
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
kĺbová pracovná plošina Genie GS3268RT
1
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2006
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2007
Palivo diesel Nosnosť 680 kg Pohon 4x4
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kĺbové pracovné plošiny Genie rok výroby: od 2003 do 2009
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2007
Palivo diesel Nosnosť 680 kg Pohon 4x4
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
kĺbová pracovná plošina Genie GS2668RT
1
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2005
Nosnosť 567 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
kĺbová pracovná plošina Genie GS2668RT
1
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2007
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nožnicová plošina Genie GS5390RT
1
dražba Dražba
Nožnicová plošina
2007
Palivo diesel Pohon 4x4
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2007
Palivo diesel Nosnosť 454 kg Pohon 4x4
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
11 500 €
Kĺbová pracovná plošina
2005
3 570 m/h
Palivo elektr. Nosnosť 227 kg Výška zdvihu 10,89 m
Španielsko, Beniparrell
EUROPEA DE CARRETILLAS
Obráťte sa na predajcu
5 750 € Bez DPH
Kĺbová pracovná plošina
2007
1 459 m/h
Palivo elektr.
Španielsko, Barcelona
MERCA-ELEVA, S.L.
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2005
Španielsko, Ocana River
Obráťte sa na predajcu
18 450 €
Kĺbová pracovná plošina
2007
6 071 m/h
Palivo diesel Nosnosť 227 kg Pohon 4x4 Výška zdvihu 20,39 m
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
52 000 €
Kĺbová pracovná plošina
2007
8 113 m/h
Palivo diesel Nosnosť 272 kg Pohon 4x4 Výška zdvihu 43,15 m
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
26 450 €
Kĺbová pracovná plošina
2007
6 038 m/h
Palivo diesel Nosnosť 227 kg Pohon 4x4 Výška zdvihu 25,77 m
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
28 450 €
Kĺbová pracovná plošina
2008
4 733 m/h
Palivo diesel Nosnosť 227 kg Pohon 4x4 Výška zdvihu 25,77 m
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
17 000 €
Kĺbová pracovná plošina
2008
740 m/h
Palivo elektrické/naftové Nosnosť 230 kg Pohon 4x2
Španielsko, Madridejos River
Juben Maquinaria s.l.
Obráťte sa na predajcu
14 900 €
Kĺbová pracovná plošina
2008
1 396 m/h
Palivo elektr. Nosnosť 227 kg
Španielsko, Beniparrell
EUROPEA DE CARRETILLAS
Obráťte sa na predajcu
62 000 €
Kĺbová pracovná plošina
2009
7 723 m/h
Palivo diesel Nosnosť 272 kg Pohon 4x4 Výška zdvihu 43,15 m
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
kĺbová pracovná plošina Haulotte H15SX
1
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
2007
Palivo diesel Nosnosť 500 kg Pohon 4x4
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
Palivo diesel Nosnosť 454 kg Pohon 4x4
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu