Predám kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 prostredníctvom aukcie

JQ Shelter JQ2120
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 1 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 2 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 3 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 4 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 5 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 6 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 7 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 8 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 9 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 10 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 11 - Machineryline
Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120 | Obraz 12 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/12
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 09:00
Dátum zakončenia: 2026-09-04 19:00
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Machineryline ID: JE51419
Kabína a komfort
WC
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: JQ20260209
V sklade 1
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Nový kancelársky-obytný kontajner JQ Shelter JQ2120

Unused 2026 JQ Shelter JQ2120 Folding Portable House/ Office, Two Bedrooms, One Living Room, Two Sets Of Cabinets One With Sink, Windows Screens, Shower Room, Toilet, L-Shaped Cabinet, Door, Hydraulic Stand, Capstan - JQ20260209
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
kancelárske-obytné kontajnery rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kancelársky-obytný kontajner
2026
Stav nový
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu