Machineryline » Aukcia predajov surovín » Aukcia predajov stavebných materiálov » Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 »

Predám iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 prostredníctvom aukcie

Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2
80,27 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 1 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 2 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 3 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 4 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 5 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 6 - Machineryline
Iný stavebný materiál Vinyl Tile Somplan 16 pakker, 144m2 | Obraz 7 - Machineryline
1/7
Začiatočná ponuka:
80,27 €
Cena bez DPH
600 DKK
100,34 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: iný stavebný materiál
Lokalizácia: Dánsko Tølløse6713 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 1422604
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-08-31 12:50
Dátum umiestnenia: 27. 8. 2026
Detaily:
Dánsky
Preložiť do slovenčiny
Stand:Ubrugt
Læssehjælp med: Maskine
Bredde: 600mm
mærke: Somplan
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 0,6 m
Stav
Stav: pojazdené
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 93,65 € 700 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 80,27 € 600 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 107 € 800 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 280,90 € 2 100 DKK
Iný stavebný materiál
2026
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 107 € 800 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 120,40 € 900 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 93,65 € 700 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 107 € 800 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 66,89 € 500 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 80,27 € 600 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 214,10 € 1 600 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
iný stavebný materiál Høvlede lægter 90 x 39 x 3000 mm, 30 Styk iný stavebný materiál Høvlede lægter 90 x 39 x 3000 mm, 30 Styk iný stavebný materiál Høvlede lægter 90 x 39 x 3000 mm, 30 Styk
3
dražba 80,27 € 600 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 93,65 € 700 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 66,89 € 500 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 80,27 € 600 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 107 € 800 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 147,20 € 1 100 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 107 € 800 DKK
Iný stavebný materiál
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark