Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov iných priemyselných strojov Wilfa » Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa »

Predám inú priemyselný stroj Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa prostredníctvom aukcie

Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa
901,80 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 4 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 5 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 6 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 7 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 8 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 9 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 10 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 11 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 12 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 13 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 14 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 15 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 16 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 17 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 18 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 19 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 20 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 21 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 22 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 23 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 24 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 25 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 26 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 27 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 28 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 29 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 30 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 31 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 32 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 33 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 34 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 35 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 36 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 37 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 38 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 39 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 40 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 41 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 42 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 43 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 44 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 45 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 46 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 47 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 48 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 49 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 50 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 51 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 52 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 53 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 54 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 55 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 56 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 57 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa | Obraz 58 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/58
Začiatočná ponuka:
901,80 €
Cena bez DPH
10 000 SEK
1 127,25 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Wilfa
Model: Parti olika köksappararter Wilfa
Druh: iné priemyselné stroje
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3264887
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-02 12:09
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Wilfa Parti olika köksappararter Wilfa

Information om användning:Se kommentar om användningKommentar om användning:Nya kartong & några uppackade som visningsexemplarInformation från nuvarande ägare:Ny / Oanvänd
tillverkningsår: Information saknas
Obs! Hylla & inredning ingår ej
Blender BL5002GO Wilfa 6 st
Vakuumpåse 20×300 cm Wilfa 1 st
Vakuumpåse 20×30 cm 50 p Wilfa 1 st
Vakuumpåse 28×300 cm Wilfa 1 st
Vakuumförpackare 12 liter Wilfa 1 st
Blender sport Wilfa 1 st
Blender BL5002GO Wilfa 4 st
Sous vide Wilfa 2 st
Vattenkokare 1,0 l Wilfa 1 st
Vattenkokare 1,0 l svart Wilfa 1 st
Glassmaskin Wilfa 1 st
Brödrost 2skivor svart Wilfa 4 st
Brödrost 2skivor vit Wilfa 4 st
Minigrill Wilfa 2 st
Kaffebryggare Wilfa 3 st
Toastjärn svart Wilfa 4 st
Kaffekvarn Wilfa 3 st
Minihackare Wilfa 5 st
Termos 1,0 l Wilfa 3 st
Ismaskin 1 st
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 505 € 5 600 SEK
Iné priemyselné stroje
2007
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 342,70 € 3 800 SEK
Iné priemyselné stroje
2009
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 351,70 € 3 900 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 478 € 5 300 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 306,60 € 3 400 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 992 € 11 000 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 649,30 € 7 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 288,60 € 3 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2021
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 946,90 € 10 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2021
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 441,90 € 4 900 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 378,80 € 4 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 992 € 11 000 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 541,10 € 6 000 SEK
Iné priemyselné stroje
1986
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 378,80 € 4 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2015
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 288,60 € 3 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 631,30 € 7 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2022
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
iné priemyselné stroje Gips 1200x2500x8mm 42st iné priemyselné stroje Gips 1200x2500x8mm 42st iné priemyselné stroje Gips 1200x2500x8mm 42st
3
dražba 288,60 € 3 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 469 € 5 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 923 € 43 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 739,50 € 8 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden