Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 »

Predám inú priemyselný stroj Velux GGU PK08 0068 prostredníctvom aukcie

Velux GGU PK08 0068
475 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 4 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 5 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 6 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068 | Obraz 7 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/7
Začiatočná ponuka:
475 €
Cena bez DPH
5 300 SEK
593,75 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: iné priemyselné stroje
Rok výroby: 2018
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3266102
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 12:21
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: biely

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Velux GGU PK08 0068

Skick:Oanvänt
tillverkare: Velux
År enligt: Typskylt / Etikett
Information om mått: Ryms inte inom pallmått
Övriga mått: 94x140 cm
Fraktinformation: Klaravik kan ej boka frakt på fönster eller dörrar med fönster
Lasthjälp med: Lastmaskin
2-glas
Persienn
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 492,90 € 5 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 750 € 53 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 498 € 72 500 SEK
Dodávkové vozidlo
2018
159 629 km
Euro 6
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
iné priemyselné stroje rok výroby: od 2015 do 2021
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 7 529 € 84 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 349 € 82 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2018
155 753 km
Euro 6
Palivo diesel Typ pohonu celkový pohon
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 389 € 15 500 SEK
Iné priemyselné stroje - hydraulické kladivo
2018
Vlastná hmotnosť 208 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 198 € 58 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 151 € 24 000 SEK
Minivan dodávka
2019
118 913 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 331,60 € 3 700 SEK
Iné priemyselné stroje
2017
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 734 € 30 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 479 € 16 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2017
Výkon 102 HP (75 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 958 € 33 000 SEK
Minivan dodávka
2020
186 685 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 389 € 15 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2020
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 375 € 26 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Výkon 122 HP (90 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 13 620 € 152 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 466,10 € 5 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden