Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A »

Predám inú priemyselný stroj Slyröjare RH1200A prostredníctvom aukcie

Slyröjare RH1200A
523,10 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 4 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 5 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 6 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 7 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 8 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 9 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 10 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 11 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 12 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 13 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 14 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 15 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 16 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 17 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 18 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 19 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A | Obraz 20 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/20
Začiatočná ponuka:
523,10 €
Cena bez DPH
5 800 SEK
653,88 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: iné priemyselné stroje
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3266602
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 11:55
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: šírka - 1,4 m, výška - 0,6 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Slyröjare RH1200A

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat objekt
tillverkare: RH1200A
Typskylt: Saknas
Fäste: S45
Kan komma att användas under auktionstid!
2 slangat med fri retur (3 hydraulslangar)
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 4 780 € 53 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18,04 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 126,30 € 1 400 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 108,20 € 1 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 63,13 € 700 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 198,40 € 2 200 SEK
Iné priemyselné stroje - svahovacia lyžica
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 153,30 € 1 700 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 54,11 € 600 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 126,30 € 1 400 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 469 € 5 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 243,50 € 2 700 SEK
Iné priemyselné stroje
2020
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 038 € 22 600 SEK
Iné priemyselné stroje
2016
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden