Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov iných priemyselných strojov Rockwool » Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva »

Predám inú priemyselný stroj Rockwool Stålregelskiva prostredníctvom aukcie

Rockwool Stålregelskiva
270,60 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva - Machineryline
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva | Obraz 4 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva | Obraz 5 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva | Obraz 6 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/6
Začiatočná ponuka:
270,60 €
Cena bez DPH
3 000 SEK
338,25 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Rockwool
Model: Stålregelskiva
Druh: iné priemyselné stroje
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3268789
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-02 12:23
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Rockwool Stålregelskiva

Skick:Oanvänt
Antal kvadratmeter (m²): 131.04 m2
Övriga mått: 45x1200x455 mm
tillverkningsår: Information saknas
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 721,50 € 8 000 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 369,80 € 4 100 SEK
Iné priemyselné stroje
2021
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 144,30 € 1 600 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 18,04 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18,04 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9,02 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 441,90 € 4 900 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9,02 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 324,70 € 3 600 SEK
Dodávkové vozidlo
2008
233 042 km
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 288,60 € 3 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9,02 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 54,11 € 600 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 261,50 € 2 900 SEK
Pojazdna predajna
2009
646 422 km
Euro 5
Výkon 280 HP (206 kW) Palivo diesel Nosnosť 9 535 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18,04 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 514 € 5 700 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 153,30 € 1 700 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 469 € 5 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden