Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov iných priemyselných strojov Ahlsell » Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP »

Predám inú priemyselný stroj Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP prostredníctvom aukcie

Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP
26,89 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP | Obraz 1 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP | Obraz 2 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP | Obraz 3 - Machineryline
Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
1/4
Začiatočná ponuka:
26,89 €
Cena bez DPH
300 SEK
33,61 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ahlsell
Model: Fixx 6x60 FZB100/FRP
Druh: iné priemyselné stroje
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3269951
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 10:21
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 0,06 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 721009

Dodatočné informácie — Iné priemyselné stroje Ahlsell Fixx 6x60 FZB100/FRP

Skick:Nytt
Transportmått: 1200x800x550mm
Övriga mått: Hylsa 8mm
Lasthjälp med: Truck
168st/pak
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 367,50 € 4 100 SEK
Iné priemyselné stroje
2021
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 143,40 € 1 600 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 17,93 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 439,20 € 4 900 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 322,70 € 3 600 SEK
Dodávkové vozidlo
2008
233 042 km
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 26,89 € 300 SEK
Iné priemyselné stroje
2019
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 286,80 € 3 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8,96 € 100 SEK
Iné priemyselné stroje
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 53,78 € 600 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 259,90 € 2 900 SEK
Pojazdna predajna
2009
646 422 km
Euro 5
Výkon 280 HP (206 kW) Palivo diesel Nosnosť 9 535 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 510,90 € 5 700 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 152,40 € 1 700 SEK
Iné priemyselné stroje
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 466,10 € 5 200 SEK
Iné priemyselné stroje
2023
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden