Machineryline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre stavebné stroje » Aukcia predajov hydraulických nožníc » Aukcia predajov hydraulických nožníc Miva » Nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8 »

Predám hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8 prostredníctvom aukcie

Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8 - Machineryline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Miva
Model: 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 1 000 kg
Lokalizácia: Nemecko Dormagen6659 km do "United States/Columbus"
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-07 09:00
Dátum zakončenia: 2026-10-09 19:00
Do začiatku zostalo: 31 dní 21:50
Dátum umiestnenia: dnes
Machineryline ID: KY52292
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: C-10SJB-6390
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8

Unused 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8" Narrow Bucke, 24" Bucekt, 32" Bucket to suit Excavator - C-10SJB-6390
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
hydraulické nožnice Miva rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva VA-EBC32
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva VA-EBC32
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Miva 2026 Miva Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12"h Auger, 16" Auger, 8
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 1 000 kg
Nemecko, Dormagen
Euro Auctions GmbH
Obráťte sa na predajcu