Predám hydraulické nožnice 2026 Hole Digger prostredníctvom aukcie

2026 Hole Digger
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový hydraulické nožnice 2026 Hole Digger - Machineryline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 880 kg
Lokalizácia: Španielsko Zaragoza
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-15 09:30
Dátum zakončenia: 2026-10-16 19:00
Do začiatku zostalo: 38 dní 22:14
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Machineryline ID: JZ52147
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: 240089564
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nový hydraulické nožnice 2026 Hole Digger

Unused 2026 Hole Digger - 240089564
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok 44" Dense-Teeth Rake to suit CAT 305 Excavator
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 20 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 20 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 20 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Lyals ALSER36
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 620 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice 2026 ZJG Safety Seat, Scarifier, Rake to suit Excavator
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 32 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Auger to suit Exacvator
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice 2026 ZJG Safety Seat, Scarifier to suit Excavator
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Vlastná hmotnosť 19 kg
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Auger to suit Exacvator
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Auger to suit CAT305 Exacvator
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu
nový hydraulické nožnice Captok 2026 Captok Qty (8) Rake, Ripper, Graber, 12" Auger, 16" Auger
1
dražba Dražba
Hydraulické nožnice
2026
Stav nový
Španielsko, Zaragoza
Euro Auctions ES
Obráťte sa na predajcu