Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1388 inzerátov
8 rokov v Machineryline
8 rokov v Machineryline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám elektrický paletový vozík EP EPL 185 prostredníctvom aukcie

EP EPL 185
250 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 1 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 2 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 3 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 4 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 5 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 6 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 7 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 8 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 9 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 10 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 11 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 12 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 13 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 14 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 15 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 16 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 17 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 18 - Machineryline
Elektrický paletový vozík EP EPL 185 | Obraz 19 - Machineryline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/19
Začiatočná ponuka:
250 €
Cena bez DPH
302,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Holandsko Cruquius
Identifikačné číslo predajcu: A1-40396-129
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 11:10
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Elektrický paletový vozík EP EPL 185

Anglický
Unused, LI-ION battery pack, built-in internal charger, manual available
brand: EP
Ongebruikt
LI-ION accu pakket
interne lader ingebouwd
handboek aanwezig
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 250 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 100 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
2026
Holandsko, Cruquius
dražba 100 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
2026
Holandsko, Wijchen
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
elektrické paletové vozíky rok výroby: od 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 100 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
2026
Holandsko, Wijchen
dražba 250 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
2020
Holandsko, Erp
dražba 250 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
2018
Holandsko, Cruquius
dražba 100 € Bez DPH
Elektrický paletový vozík
Holandsko, Gemeente Weert