Buková guľa - 7 úrovní

Buková guľa - 7 úrovní
125 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Buková guľa - 7 úrovní - Machineryline
Buková guľa - 7 úrovní | Obraz 1 - Machineryline
Buková guľa - 7 úrovní | Obraz 2 - Machineryline
Buková guľa - 7 úrovní | Obraz 3 - Machineryline
Buková guľa - 7 úrovní | Obraz 4 - Machineryline
Buková guľa - 7 úrovní | Obraz 5 - Machineryline
Buková guľa - 7 úrovní | Obraz 6 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/6
Začiatočná ponuka:
125 €
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Belgicko Büllingen
Identifikačné číslo predajcu: 014766-013
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-07 18:00
Dátum zakončenia: 2026-09-21 19:30
Do začiatku zostalo: 1 deň 06:51
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Detaily:
Anglický
Preložiť do slovenčiny
Boule de hêtre - 7 plateaux
+/-7 plateaux
Taux d'humidité 8 à 10%
Opis
Dĺžka: 3 400 mm
Šírka: 650 mm
Celkový rozmer: 3,4 m × 0,65 m × 0,028 m
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 125 €
Drevená doska
Typ dreva buk
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 133 €
Drevená doska
Typ dreva dub
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Belgicko, Clavier
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Typ dreva dub
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 133 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Belgicko, Clavier
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Typ dreva dub
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 133 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 133 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 133 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 133 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 133 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 125 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 350 €
Drevená doska
Typ dreva buk
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 200 €
Drevená doska
Typ dreva dub
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 200 €
Drevená doska
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 250 €
Drevená doska
Typ dreva buk
Belgicko, Büllingen
Auctelia SA
Obráťte sa na predajcu