Hyster H3.00XM
2 500 €
Dieselový vysokozdvižný vozík
2004
diesel
Belgicko, Antwerp
Predám dieselový vysokozdvižný vozík Yale 30VX prostredníctvom aukcie
Inzerát Predám dieselový vysokozdvižný vozík Yale 30VX prostredníctvom aukcie bol predaný a nie je zahrnutý do vyhľadávania!
Podobné inzeráty
Hyster H3.00XM
2 500 €
Dieselový vysokozdvižný vozík
2004
diesel
Belgicko, Antwerp
Hyster H3.00XM
2 500 €
Dieselový vysokozdvižný vozík
2004
diesel
Belgicko, Antwerp
Hyster H3.5FT
5 000 €
Dieselový vysokozdvižný vozík
2017
6 799 m/h
Belgicko, Antwerp
Nissan 30
1 750 €
Dieselový vysokozdvižný vozík
9 432 m/h
diesel
Belgicko, Antwerp
Hyster H5.0FT
3 500 €
Dieselový vysokozdvižný vozík
2008
13 154 m/h
Belgicko, Antwerp
Predané



































1/35
Značka:
Yale
Model:
30VX
Doba prevádzky:
16 587 m/h
Druh sťažňa:
dvojitý
Lokalizácia:
Belgicko
Antwerp
Identifikačné číslo predajcu:
350967340
Dražba
1
Dátum trvania:
2026-08-18 20:00
Dátum zakončenia:
2026-09-02 20:00
Dátum umiestnenia:
25. 8. 2026
Motor
Palivo:
diesel
Stav
Stav:
pojazdené
Dodatočné informácie
Farba:
žltý
Podobné inzeráty






Všeobecný stav: veľmi dobrý
Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
Výrobné číslo: B875B02798C