Ritchie Bros  France SAS
Ritchie Bros France SAS
V predaji: 482 inzerátov
13 rokov v Machineryline
13 rokov v Machineryline

Predám dieselový generátor Salini VG-R30 prostredníctvom aukcie

Salini VG-R30
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Dieselový generátor Salini VG-R30 - Machineryline
Dieselový generátor Salini VG-R30 | Obraz 1 - Machineryline
Dieselový generátor Salini VG-R30 | Obraz 2 - Machineryline
Dieselový generátor Salini VG-R30 | Obraz 3 - Machineryline
Dieselový generátor Salini VG-R30 | Obraz 4 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/4
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2026
Lokalizácia: Francúzsko St Aubin Sur Gaillon
Identifikačné číslo predajcu: 1DEA2877-9B1A-326D-854E-15D69AD6
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-22 01:00
Dátum zakončenia: 2026-09-24 12:00
Do začiatku zostalo: 15 dní 16:54
Dátum umiestnenia: 21. 8. 2026
Opis
Druh: stacionárny
Napätie: 230/400
Motor
Počet valcov: 4
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: LD2512288137
Farba: azúrovo modrá

Dodatočné informácie — Dieselový generátor Salini VG-R30

marque: Salini
230 V / 400 V Rated Voltage
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Výkon 68.03 HP (50 kW) Palivo diesel Druh stacionárny Výkon 62,5 kVA Napätie 400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Palivo diesel Druh stacionárny Napätie 400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Palivo diesel Druh stacionárny Napätie 400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Palivo diesel Druh stacionárny Napätie 400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Dieselový generátor
2026
Druh stacionárny Napätie 230/400
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu