Machineryline » Aukcia predajov priemyselných strojov » Aukcia predajov elektrických generátorov » Aukcia predajov benzínových generátorov » Aukcia predajov benzínových generátorov Pramac » Benzínový generátor Pramac PX5000 »

Predám benzínový generátor Pramac PX5000 prostredníctvom aukcie

Pramac PX5000
200 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Benzínový generátor Pramac PX5000 - Machineryline
Benzínový generátor Pramac PX5000 | Obraz 1 - Machineryline
Benzínový generátor Pramac PX5000 | Obraz 2 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/2
Začiatočná ponuka:
200 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Pramac
Model: PX5000
Lokalizácia: Francúzsko La Bassée
Identifikačné číslo predajcu: agora-413827
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-28 15:00
Dátum zakončenia: 2026-09-07 17:10
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Motor
Výkon: 4.76 HP (3.5 kW)
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Benzínový generátor Pramac PX5000

label: AUTOMOBILE_PROFESSIONALS
Modèle : PX5000
Energie : ESSENCE 4 TEMPS
Etat général : BON ETAT
Description : BON ETAT DE FONCTIONNEMENT
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d’enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 15 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
benzínový generátor Pramac PX4000 benzínový generátor Pramac PX4000 benzínový generátor Pramac PX4000
3
dražba 150 € Bez DPH
Benzínový generátor
Výkon 2.99 HP (2.2 kW) Palivo benzín
Francúzsko, La Bassée
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
1 950 € Bez DPH
Benzínový generátor
2019
150 m/h
Palivo diesel
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Benzínový generátor
Výkon 5.71 HP (4.2 kW) Palivo benzín Druh prenosný
Francúzsko, Scorbé-Clairvaux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
benzínové generátory Pramac
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
benzínový generátor Robin LOT 16-DRM-Groupes électrogène benzínový generátor Robin LOT 16-DRM-Groupes électrogène benzínový generátor Robin LOT 16-DRM-Groupes électrogène
3
dražba 1 € Bez DPH
Benzínový generátor
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Benzínový generátor
2007
349 m/h
Druh prenosný Výkon 6,5 kVA Napätie 400
Rakúsko, Haid
GERL Baumaschinen Handel GmbH
Obráťte sa na predajcu
3 950 €
Benzínový generátor
2024
1 m/h
Výkon 12.38 HP (9.1 kW) Palivo benzín Druh prenosný Typ štartovania elektrický Výkon 11,9 kVA
Taliansko, Rome
OMECO SPA
Obráťte sa na predajcu
nový benzínový generátor Pramac TG72/15 1P4
1
6 700 €
Benzínový generátor
2023
Stav nový
Druh prenosný Napätie 230/400
Nemecko, Holle-Grasdorf
Raiffeisen Technik Mitte GmbH
Obráťte sa na predajcu
1 100 €
Benzínový generátor
2022
Palivo benzín Druh prenosný Typ štartovania elektrický Výkon 4,5 kVA
Taliansko, Rome
OMECO SPA
Obráťte sa na predajcu
1 050 €
Benzínový generátor
2021
16 m/h
Výkon 6.8 HP (5 kW) Palivo benzín Druh prenosný Výkon 5,1 kVA Napätie 230/400 Počet fáz 1, 3
Španielsko, Amposta (Tarragona)
Manain
Obráťte sa na predajcu
190 € Bez DPH
Benzínový generátor
Palivo benzín
Nemecko, Oelsnitz/ V
Fa. Basan GmbH
Obráťte sa na predajcu
264 € Bez DPH
Benzínový generátor
2023
Stav nový
Výkon 4.08 HP (3 kW) Palivo benzín Druh prenosný Napätie 230
Poľsko, Popów
KINGWAY EUROPE MACHINERY
Obráťte sa na predajcu
250 €
Benzínový generátor
1996
Palivo benzín
Holandsko, Rheden
Obráťte sa na predajcu
nový benzínový generátor TyreON FOGO FV 13000 TE 12,5 kVA mobile petrol generatorset
1
2 850 € Bez DPH
Benzínový generátor
Stav nový
Palivo benzín Druh prenosný Typ štartovania ručný Výkon 12,5 kVA Napätie 230/400
Holandsko, Akersloot
TyreON
Obráťte sa na predajcu
950 € Bez DPH
Benzínový generátor
2020
Výkon 6.5 HP (4.78 kW) Palivo benzín Druh prenosný Výkon 2,5 kVA Napätie 230/380
Rumunsko, Borș
SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Obráťte sa na predajcu
4 890 € Bez DPH
Benzínový generátor
2023
Stav nový
Výkon 19.73 HP (14.5 kW) Palivo benzín Druh prenosný
Nemecko, Langenfeld (Rheinland)
Hans Warner GmbH
Obráťte sa na predajcu
benzínový generátor Lifan 3751
1
Cena na požiadanie
Benzínový generátor
Výkon 6.5 HP (4.78 kW) Palivo benzín Druh prenosný Napätie 120/240
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Benzínový generátor
Výkon 12.24 HP (9 kW) Napätie 120/240
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Benzínový generátor
Výkon 4.89 HP (3.59 kW) Palivo benzín Druh prenosný Výkon 4 kVA Napätie 120/240
Mexiko, Chihuahua
Maquinaria Wiebe Km 24 Sa
Obráťte sa na predajcu
nový benzínový generátor Gerador STE8004
1
1 239,48 € Bez DPH
Benzínový generátor
Stav nový
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu
nový benzínový generátor Mader Power nový benzínový generátor Mader Power
2
1 286,74 € Bez DPH
Benzínový generátor
Stav nový
Výkon 18 HP (13.23 kW) Palivo benzín Napätie 220
Portugalsko, Marinha Grande
OccasionMachines Maquinas Industriais
Obráťte sa na predajcu