Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky

Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky
26,89 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 1 - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 2 - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 3 - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 4 - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 5 - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 6 - Machineryline
Neznáme gumové spony rôznych typov pozri obrázky | Obraz 7 - Machineryline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/7
Začiatočná ponuka:
26,89 €
300 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: armatúra
Lokalizácia: Švédsko Ljungby
Identifikačné číslo predajcu: 272789
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 09:37
Dátum umiestnenia: 27. 8. 2026
Detaily:
Švédsky
Preložiť do slovenčiny
Fabrikat: okänt
Modell: Gummiklammer av olika sorter se bilder
tillverkare: okänt
1 låda blandade klammer
Mått & vikt
Säljarens kommentarer
Opis
Celkový rozmer: 0,6 m × 0,4 m × 0,4 m
Stav
Stav: pojazdené
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
AP bradavka DKOL M22*1,5 dn 12
1
VIDEO
0,66 € 34 UAH
Armatúra
Stav nový
Ukrajina, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Armatúra
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Ніпель DKOL M16*1,5 45 dn 8
1
VIDEO
0,56 € 29 UAH
Armatúra
Stav nový
Ukrajina, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
Cena na požiadanie
Armatúra
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
DKOL 06 15 M22*1,5
1
2,66 € 137 UAH
Armatúra
Stav nový
Ukrajina, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Obráťte sa na predajcu
13/16''-16 90
1
VIDEO
1,24 € 64 UAH
Armatúra
Stav nový
Ukrajina, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Obráťte sa na predajcu
3/4*T.3/4
1
VIDEO
1,32 € 68 UAH
Armatúra
Stav nový
Ukrajina, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Armatúra
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Armatúra
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu
Montáž
1
13,99 € 722 UAH
Armatúra
Stav nový
Ukrajina, Khorostkiv
TOV "Mriya Servis Zapchastini"
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Armatúra
Nemecko, Wiefelstede
Eberlei Maschinen GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu